Úvod » Mistrovská utkání

MU MŽ - 11. kolo 15. a 16. 11.2019

publikováno 24.11.2019

V pátek 15.11.2019 jsme na domácí UMT odehráli utkání proti FA Praha ve složení: KubaF, Jára, Pepa, KubaK, Tomáš, Kovy, Seba, Jirka, Dan. Zápas to nebyl špatný, atmosfera v hledišti skvělá, měli jsme vždy o krůček blíž k vítězství, ale nakonec jen remiza 2:2 (1:1)

Branka: Dan

V sobotu 16.11.2019 jsme vyjeli k poslednímu MU v tomto kalendářním roce na ZŠ Klausova odehrát zápas proti Stodůlkám. Nastoupili: Fíla, Žumi, Dominik,  KubaS, Berny, Luky, Jáša, Táďa, Dáda, Filip. Zápas byl na samém začátku opatrný z obou stran. My  sice v 5. minutě dali branku, ale vypadalo to na vyrovnaný zápas s minimem golů.  Do poločasu jsme ještě dvě přidali, ale stále jsme očekávali soupeřův nápor. Vše se otočilo na počátku další části, kdy jsme těsně po přestávce zaznamenali další branku, která soupeře naprosto odzbrojila. My s přehledem přidali 6 branek a nebýt několika velmi tvrdých a nevybíravých zákroků na záver, mohl to být pohodový zápas. Kluky musím moc pochválit, nejen za tento zápas, ale i za celou podzimní část, kterou odehráli skutečně famozně. 10:1 (3:0)

Branky:4 Žumi, 4 Luky, 1 Berny a Dominik