Úvod » Mistrovská utkání

MU MŽ - 8. kolo 24.10. a 25.10. 2019

publikováno 24.10.2019 (aktualizováno 26.10.2019)

Ve čtvrtek 24.10.2019 jsme si předehráli domácí zápas proti Meteoru. Nastoupili: Fíla, Žumi, Dominik, Martin, Filip, KubaS, Štefan, Jáša, Táďa, Dáda, KubaK. Soupeřem nám byli hráči ročníku 2008. Odehráli jsme dva naprosto odlišné poločasy. První byl ovlivněn naprostým podceněním soupeře, kluci si mysleli, že si zahrají přáteláček. Jaké bylo, ale jejich překvapení, když po 8 minutách prohrávali 2:0. Poté jsme se trochu zvedli měli jsem i šance, ale vše bylo ve zmatku a nedotažené. Přestože se nám podařilo horko těžko srovnat, na víc jsme se nezmohli neboť soupeř měl hráče s číslem 5(Nikolu), který si s námi dělal, co chtěl. Poločas jsme po matném výkonu prohráli 2:3. Po přestávce však nastoupil jiný tým. Všichni hráli naplno, soupeře předčili ve všech ohledech, prostě šlapali, tak jak mají a bylo to znát i na výsledku. Druhý poločas jsme zaslouženě vyhráli 6:2. Za druhý poločas mají kluci velkou pochvalu, protože ukázali, že se umí vyhecovat. Vítězství 8:5 (2:3)

Branky: 4 Žumi,2 Domča, 2 Fíla

V pátek 25.10.2019 jsme doma na UMT přivítali tým Čakovic. Nastoupili: Berny,  Pepa, KubaF, Jirka, Jára, Zábr, Dan, Adam. Začali jsme dobře, prvních 20 minut jsme byli lepší, pak dal soupeř branku, dodal si odvahu a my jsme odpadli. Soupeř byl pro nás zcela určitě hratelný, ale hlavní tahouni neměli svůj den. Soupeř měl dva, tři kluky, kteří bojovali a dokázali přejít v soubojích a to zápas rozhodlo.prohra 3:7 (1:2)