MU MŽ - 7.kolo 19.10.2019

publikováno 20.10.2019

V sobotu dopoledne 19.10.2019 nastoupilo naše "C" na UMT Klausova proti týmu Stodůlek. Nastoupili: Pepa, KubaF, KubaK, Jára, Zábr, Dan, Adam, Seba. Soupeř byl ročníku 2009 a tak jsme v poklidu zvítězili 9:1 ( 6:0)

Branky: 3Adam, 2 Dodo, a po jedné Jára, Pepa, Dan a Zábr

Odpoledne pak nastoupilo naše "A" na oraništi ve Zbraslavi proti místnímu SK. Nastoupili: Fíla, Žumi, Dominik, Martin, Filip, KubaS, Štefan, Berny, Luky, Jáša, Táďa, Dáda. Z loňské zimní ligy jsme věděli, že nás nečeká žádné lehké utkání, šli jsme do zápasu s očekáváním velké bitvy plné osobních soubojů a čekání na chybu. Zápas se hrál ve slušném tempu, příležitostí ke skorování na obou stranách bylo po skrovnu, bohužel jsme inkasovali první branku ve 21. minutě a tím jsme soupeři poskytli obrovskou výhodu. Zbývající čas jsme se pokoušeli o korekci výsledku, ale soupeř nám přes naší obrovskou snahu vsítit branku nedovolil. K výsledku byl poháněn i svými fanoušky, za které by se nemusel stydět leckerý ligový tým. Touto prohrou jsme přerušili naši vítěznou serii, která trvala od 20.10.2018, kluci byli prohrou velmi zdrceni a věřím, že jim to pomůže vrátit se zpět na zem a začít opět pořádně trénovat. 1:0(1:0)