Úvod » Mistrovská utkání

MU MŽ - 6.kolo 12.10.2019

publikováno 12.10.2019

V sobotu jsme odehráli obě utkání na našem domácím hřišti. Nejprve jsme přivítali tým Slavoje Podolí v sestavě: Fíla, Žumi, Dominik, Martin, Filip, KubaS, Štefan, Berny, Luky, Jáša, Jindra, Táďa, Dáda. Soupeř to byl velmi těžký, nenechal nás kombinovat, měl výborný pohyb a nám se nedařilo.  Soupeř moc naši branku neohrožoval, ale bránil výtečně. Měli jsme pár šancí, ale buď jsme neměli dost klidu na zakončení a nebo soupeřův brankář skvěle čaroval. S přibývajícím časem se naše hra zlepšovala, ale bez brankového efektu. Změna nastala až ve 47 minutě, kdy se nám podařilo vsítit branku a najednou na hřišti bylo již jen jedno družstvo. V poklidu jsme dohrávali, škoda obdržené branky v 70. minutě. Za výkon ve druhém poločase mají kluci pochvalu. Celkem tedy vítězství 3:1 (0:0)

Branky. 3 Žumi

Na druhý zápas přijel tým Uhelných skladů. Sestava: KubaF, KubaK, Jára, Kovy, Zábr, Dan. Soupeř přijel s hráči ročníku 08 a tomu odpovídala i hra. Měli jsme převahu a slušným výkonem jsme soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili 7:1 (2:1)

Branky: 2 Jára, a po jedné Adam Š., Malina, Kovy, Jirka O. a Štepán