MU MŽ - 4. kolo 28. a 29.9.

publikováno 29.09.2019

V neděli 29.9.2019 jsme nastoupili na větrné hůrce proti týmu Přední Kopaniny 10:0 (5:0) . Sestava: Fíla, Žumi, Dáda, Dominik, Martin, Filip, KubaS, Štefan,  Berny, Luky, Jáša, Jindra. Od prvního okamžiku jsme jasně dali najevo, kdo bude udávat tempo tohoto zápasu. Kluci hráli výborně, soupeře téměř k balonu nepustili a nebýt tvrdé hry  a absence rozhodčího, mohl být zápas pohodový. Kluci předvedli krásné akce, zvlášť jedna mi utkvěla v paměti a to přechod na jeden dotek z naší obrany až do pokutového území soupeře na které se podíleli čtyři kluci. To byla paráda. Dnes velká pochvala a velká radost, že se nikdo nezranil.

Branky: 3 Žumi, 2 Luky  a po jedné Jáša, Dáda, Martin, Fíla, Domča

V sobotu hrála druhá parta doma s Bohnicemi. Sestava: Pepa, KubaF, Dan, KubaK, Zabr, Jára, Adam

Branky: Jirka Oubram, Matěj Pícha