Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Mistrovská utkání

MU MŽ - 2. kolo 13. a 14. 9.2019

publikováno 13.09.2019 (aktualizováno 21.09.2019)

V pátek 13.9.2019 jsme odehráli na malé UMT v Třeboradicích druhý mistrovský zápas. Nastoupili: Žumi, Dáda, Dominik, Martin, Filip, KubaS, Jáša, Štefan, Pepa, Berny, Luky.  Zápas jsme začali poměrně slušně, prvních deset minut jsme se snažili hrát kombinačně , ale soupeř dobře bránil a my nemohli jeho urputnou obranu překonat. Pak jsme se přizpůsobili chumlu, ale přesto jsme hráli mnohem více, z čehož jsme do poločasu vytěžili dvě branky. Místo, aby jsme se uklidnili, jsme nechali soupeře snížit. Po poločase jsme zjednodušili hru, více stříleli, ale soupeř z náhodné akce skóroval. Chvilku poté jsme šparnou rozehrávkou nabídli soupeři vedení. Kluci se však vzchopili, Dominik přidal dvě branky a zasloužená výhra byla naše. 4:3(2:1)

Branky: 3 Dominik, 1 Žumi

14.9.2019 jsme doma přivítali Slivenec. Nastoupili: Dan, Fíla, Adam, Tomáš, Zábr, KubaK, Jára.

Branky: 2 Jára