MU MŽ - 1 kolo 8.9.2019

publikováno 08.09.2019

V sobotu 8.9.2019 jsme zahájili náš druhý rok v soutěži mladších žáků. Na domácí trávě jsme přivítali tým ze Střešovic a lepší první zápas jsme si nemohli přát. Nastoupili: Žumi, Dáda, Dominik, Fíla, Martin, Filip, KubaS, Jindra, Jáša, Štefan, Pepa, Berny, Luky. Od prvního hvizdu píšťalky kluci hráli výborně, soupeři nedali téměř žádný prostor, převážnou dobu se hrálo na soupeřově polovině, kluci předvedli řadu pohledných akcí, měli převahu ve všech ohledech a výsledek 14:1 (6:0) odpovídá rozložení sil na hřišti.

Branky: 4 Žumi, 3 Dáda, 2 Dominik, 2 Luky a po jedné Martin, Pepa, Fíla

Druhá parta nastoupila v týmu, který hrajeme společně s ročníkem 08 na Smíchově ve složení: Jára, Seba, Adam, KubaK, Zábr, KubaF. Soupeř byl nad jejich síly 2:5(1:2).