Úvod » Mistrovská utkání

MU - 20. kolo

publikováno 03.06.2019

V neděli 2.6.2019 jsme na travnatém hřišti v tropickém vedru odehráli předposlední mistrovské utkání letošní sezony proti týmu Sokola Lipence. Nastoupili: Fíla, Jáša, Žumi, Dáda, Štefan, Táďa, Domča, Filip, Martin, Zábr, Luky, Pepa . Zápas jsme začali opatrně, neboť kluci měli na mysli, že k celkovému umístění nám stačí v tomto utkání uhrát pouhý bod. V osmé minutě po brance Pepy jim spadl kámen ze srdce a pak již začali hrát náš pěkný kombinační fotbal. Chvílemi soupeře zatlačili na klasický hokejový zámek, branku soupeře jsme obstřelovali ze všech stran. Do poločasu se šlo za stavu 3:0, ale soupeř měl za tu dobu snad jen dvě akce na branku a roh. Po přestávce jsme trochu polevili, ale přesto jsme soupeře pouštěli na naší polovinu jen opravdu sporadicky. V závěru již celý tým myslel jen na to, zda se podaří Fílovi překonat střeleckou smůlu a pak následoval pokřik.... tak jsme první, no a cooooo....... :) Všichni hráli opravdu krásně a moc hezky se na to dívalo, škoda jen toho obrovského množství neproměněných šancí. Obrovská pochvala všem zúčastněným, dnes odehráli výborně opravdu všichni: Fíla, Jáša, Žumi, Dáda, Štefan, Táďa, Domča, Filip, Martin, Zábr, Luky, Pepa. Vítězství 6:1(3:0)

Branky: 2 Pepa, 2 Dáda, 1 Žumi, 1 Luky