Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Mistrovská utkání

MŽ - 19.kolo 25.5.2019

publikováno 27.05.2019

V sobotu 25.5. jsme na domácím hřišti přivítali tým Bílé Hory. Vzhledem k velkému množství omluvenek byla sestava značně nestandartní a o to víc chci poděkovat všem zúčastněným za skvěle odvedenou práci. Nastoupili: Fíla, Žumi, Martin, Ivan, Dan, Luky, Štefan, Kovy, Dáda, Piškot. Zápas to byl poměrně vyrovnaný i když my měli brankových příležitostí na několik zápasů, ovšem gólem jich skončilo jen velmi poskrovnu. Skóre otevřel Žumi, ale poměrně záhy soupeř srovnal. Pak ještě několikrát zahrozil, ale my měli dobře postavenou branku, takže zvonila několikrát tyč, ještě před přestávkou po skvělé akci zakončil Fíla. Ve druhém poločase jsme byli již lepší, Žumi přidal dvě branky a my se uklidnili a utkání dohráli poměrně v poklidu. Na závěr ještě přidal branku Martin, pro kterého bojoval celý tým. Byla to paráda, kluci mají velkou pochvalu. Nejlepší na hřišti byla trojice Žumi, Fíla, Dáda, který ve středu zálohy naprosto exceloval. Vítězství 5:2 (2:1)

Branky: 3 Žumi, a po jedné Fíla a Martin