MŽ - 18.kolo 18. a 19.5.

publikováno 21.05.2019

Tento víkend se nám opravdu vydařil. Oboum týmům se podařilo porazit silné soupeře.

V sobotu kluci doma nastoupili za krásného počasí proti Třeboradicím v této sestavě: Zábr, Filip, Luky, Berny, Kovy, Kuba K., Tomík, Jára, Dan, Štefan. Soupeř byl o trochu starší a urostlejší a dokázal si proti nám vytvořit spoustu šancí, ze kterých naštěstí (a díky Zábrovi v brance) proměnil pouze dvě. Naši kluci nic nevzdali a vydrželi bojovat za každého stavu až do konce a to i přesto, že díky marodce a zraněním nemohli střídat tak často, jak bychom potřebovali. Velkou pochvalu zaslouží tentokrát všichni, zvlášť musím ocenit Lukyho s Danem, kterým se zápas velmi povedl a svou bojovností a rychlostí otočili skóre v náš prospěch.

Branky: 2 Dan, po jedné Kovy a Jára

V neděli jsme pak odehráli zápas na hřišti v Ruzyni. Nastoupili: Fíla, Dáda, Ivan, Táďa, Domča, Filip, Martin, Žumi, Berny, Piškot, Jáša. Za parného odpoledne jsme se utkali proti soupeři, který nás jako jediný dokázal na podzim porazit. Od samého začátku bylo jasné, že to nebylo náhodou. Soupeř měl téměř ve všem převahu. Ale byli jsme to my, kdo první střelil branku. Fíla, po skvělé individualní akci překonal brankáře soupeře. Poté se hrálo vyrovnaně, i když soupeř se častěji dostával do nebezpečnějších akcí, při jedné se mu podařilo vsítit vyrovnávací branku. Po přestávce jsme bohužel opět inkasovali z rohového kopu, při nedůrazném bránění. Přes nepříznivý výsledek jsme se pokoušeli zmobilizovat síly, vyrovnat se podařilo pro dokonalém průniku Filipovi. Ve chvíli, když už oba týmy myslely na remizu, Dáda prošel až k brankáři, nastřelil tyč a Jáša pohotově dorazil. Ve zbývajícím čase ještě soupeř zahrozil, ale branku nezaznamenal. Kluci v tomto zápase ukázali svoji sílu, bojovali o každý metr a vítězství si zasloužili. Přestože po zápase jsme v kabině vyhlásili dva nejlepší hráče, myslím že tentokrát byli nejlepší všichni na hřišti bez rozdílu. 3:2 (1:1)

Branky: Fíla, Filip, Jáša