MŽ - 16. kolo 1.5. a 4.5.2019

publikováno 02.05.2019 (aktualizováno 05.05.2019)

Ve středu 1.5.2019 pozdě odpoledne jsme předehráli zápas s týmem Dukla dívky na Julisce. Nastoupili: Fíla, KubaS, Jáša, Štefan, Táďa, Domča, Filip, Martin, KubaK, Jindra. Zápas měl od samého začátku jednoduchý scénář. Holky bránily s maximálním nasazením a my se snažili se prokombinovat k brance, což se nám celkem slušně dařilo, ale překonat brankářku už mnohem méně. Všechny naše střely mířily přímo brankářce do náručí. Zápas mohl skončit i s nula střelami na naší branku, ale kluci nekoncentrovaností v posledních pěti minutách (nebo možná z galantnosti) nechali soupeře vsítit branku :o) Chválim kluky za povinné vítězství a předvedenou hru. Vítězství 9:1 (3:0)

Branky: 3 Jindra, 2 Dominik a Táďa, po jedné Jáša, Filip

V sobotu 4.5.2019 jsme odehráli zápas proti TJ Stodůlky. Nastoupili: Fíla, KubaK, Jára, Dan, Pepa, Berny, Tomík, Filip, Luky, Táďa, Domča. Vítězství 5:2( 4:2)

branky: 3 Domča, 2 Jára