MŽ - 15. kolo 27. a 28.4.

publikováno 28.04.2019 (aktualizováno 05.05.2019)

V sobotu 27.4.2019 jsme odehráli domácí dlouho očekávaný zápas proti týmu FK Řeporyje. Byl to aktuálně zápas prvního a druhého celku v tabulce a podle prvního zápasu jsme věděli, že to bude zápas extrémně težký. Nastoupili: Fíla, KubaS, Jáša, Dáda, Štefan, Táďa, Domča, Filip, Berny, Martin, Ivan. Síly soupeře jsme si byli vědomi a tak jsme nic nepodcenili. Kluci vlétli do zápasu s takovým elánem, že soupeř náš nástup vůbec nezachytil. Fílovi se navíc povedlo již ve druhé minutě po nádherném průniku vsítit branku, která soupeře naprosto konsternovala a již se do zápasu nedokázal dostat. Utkání bylo velice bojovné plné soubojů a my jsme byli rozhodně nebezpečnější. Všichni kluci si plnili svoje pokyny a vůbec musím toto utkání vyhlásit, jako nejpodařenější ze všech našich odehraných utkání. Měli jsme minimální množství chyb a pokud nějaké byly, tak si kluci vzájemně vypomohli a utkání odehráli jako skutečný tým. Kluci mají ode mne za předvedený výkon obrovskou pochvalu, stejně jako rodiče, kteří fandili statečně proti mnohem více početně zastoupenému fanklubu soupeře. Naše zasloužené vítězství 4:1 (2:0)

Branky: 2 Fíla, 1 Táďa, 1 Martin

28.4.2019 jsme odehráli zápas proti týmu Uhelných skladů. Nastoupili: Kovy, KubaK, Jára, Dan, Pepa, Berny, Tomík, Filip, Luky, Seba, Fíla. Prohra 1:4(1:2)