Úvod » Mistrovská utkání

MŽ -14. kolo 13.4. a 14.4.

publikováno 14.04.2019 (aktualizováno 05.05.2019)

V sobotu 13.4.2019 jsme na domácím hřišti přivítali tým Slavoje Suchdol. Nastoupili: Fíla, KubaS, Jáša, Žumi, Dáda, Štefan, Táďa, Domča, Filip, Jindra, Berny. Vstup do zápasu se nám povedl naprosto výborně. Po dvou minutách byl zápas 2:0. Kluky to tak zaskočilo, že ztratili koncentraci a přestali hrát. Do hry jsme se vrátili po několika minutách a až po obdržené brance. Kluci se probrali a až do konce poločasu se valil jeden útok za druhým na soupeřovu branku. Po poločase jsem trochu protočil sestavu, aby si kluci vyzkoušeli i jiné posty, ale na hru to nemělo velký vliv, kluci byli při chuti a přidali jsme obrovské množství útočných akcí, z nichž některé skončili brankou. Na bránění jsme moc nemysleli, ale za to jsme si hezky zastříleli :o) Výsledek mluví za vše 13:4 (5:1).

Branky: 3 Žumi, 2 Dáda, 2 Fíla, 2 Jáša, a po jedné Táďa, KubaS, Berny, Dominik

14.4.2019 jsme odehráli zápas proti týmu Slovan Bohnice. Nastoupili: Kovy, KubaK, Jára, Dan, Berny, Pepa, Tomáš, Luky, KubaF, Tomík, Adam, Filip. Prohra 2:3 (0:1)