Úvod » Mistrovská utkání

MŽ - 13. kolo 6.4.2019

publikováno 07.04.2019 (aktualizováno 05.05.2019)

SKĎ : Slovan Bohnice 6:2 (1:1) -  V sobotu 6.4.2019 se nám rozjela i naše druhá soutěž. V Bohnicích proti domácímu Slovanu nastoupili: KubaS, Jáša, Žumi, Dáda, Martin, Štefan, Táďa, Domča, Filip, Jindra. Přestože jsme si řekli, jak chceme hrát, stal se přesný opak, který hru ovlivnil na několik dlouhých minut. Inkasovaná branka nás naprosto vyvedla z míry, klukům trvalo dlouhých dvacet pět minut, než se dostali zpět do hry. Pak už bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to sice naše. Dalších 40 minut jsme odehráli na polovině soupeře. Kluci o sobě věděli, dobře si i přes těžký terén přihrávali a měli obrovské množství střel, které většinou končili v rukavicích výtečně chytajícího brankáře soupeře. Naprosto bezchybně zahrál Filip, ale pochvalu zasouží beze sporu i všichni ostaní borci, kteří podali výborný výkon.

Branky: 2 Táďa, 2 Žumi, 1 Dáda, 1 Domča

6.4.2019 jsem odehráli zápas proti týmu Sokol Lochkov. Nastoupili: Kovy, KubaK, Jára, Dan, Berny, Pepa, Tomáš, Seba, Jirka, KubaF, Tomík. Prohra 2:5 (1:4)

Branky: Pepa, Tomáš