Úvod » Mistrovská utkání

MŽ - 12.kolo 30.3.2019

publikováno 01.04.2019

K zápasu jsme nastoupili v krásném areálu na hřišti Slivence ve složení: Jindra, Berny, Luky, Kovy, Jára, Tomík, Filip, Dan, Pepa, Dominik, Táďa, Žumi.

Začátek byl vyrovnaný,  brzy jsme se ujali vedení, ale soupeř během pěti minut srovnal. To kluky pravděpodobně nakoplo a už jsme soupeři moc šancí nedali. Do konce prvního poločasu jsme dali ještě dvě branky, stav byl tedy 3 : 1 pro nás.

Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a pokračovali ve stejném stylu a přidali soupeři ještě tři branky a bereme výtěztví 6 : 1. Hezký výkon, pár chybiček se tam sice našlo, ale nasazení a chuť byla na naší straně. Díky kluci, takhle si to představuju. Góly: Luky, Jára, Tomík, Žumy, Táda, Kovy.