VIII. ročník Ďáblíkova turnaje

publikováno 20.03.2019

V sobotu 16.3.2019  jsme odehráli náš letošní domácí turnaj, již osmý ročník Ďáblíkova turnaje. Tak jako vždy se konal týden před začátkem ligy, v rámci zakončení zimní přípravy. Letos poprvé nás však naprosto zklamalo počasí, neboť celý den téměř bez přestání pršelo. Turnaj byl uspořádán pro deset týmů rozdělených do dvou skupin, ve kterých se hrálo systémem, každý s každým a následné play-off. Nasadili jsme, jak už je naším zvykem dva týmy a navíc ještě samostatný tým 2008-ček. Další účastníci byli: FC Háje, Slovan Bojnice, Čechie Kralupy, Futsal Dobřichovice, Slavoj Podolí08, TJ Březiněves08, Junior Praha 08.

Modrý tým ve složení: Jindra, Žumi, Táďa, Dominik, Fíla, Filip, Martin, Kuba, Jára a Tomík odehrál postupně zápasy ve skupině A s těmito celky: Čechie Kralupy (1:1), Futsal Dobřichovice (4:0), FC Háje (1:0), Slovan Bohnice (2:0). Po vítězství ve skupině se utkal v semifinále s 2. týmem skupiny B Juniorem Praha (1P:1) a následném finále opět s týmem FC Háje(0P:0), které rozhodly až pokutové kopy a stejně jako v prvním případě, pro nás se šťastným koncem. Vůbec poprvé se nám tedy podařilo vyhrát náš domácí turnaj.

Červený tým ve složení: KubaK, Luky, Dáda, Štefan, Jirka, Dan, Tomáš, Berny, Séba, Jáša odehrál postupně zápasy ve skupině B s těmito celky: TJ Březiněves08 (1:0), Junior Praha08 (1:1), SK Ďáblice 08 (0:1), Slavoj Podolí08 (0:1) z čehož bylo pouze třetí místo ve skupině a následoval tedy zápas o 5. -6. místo se Slovanem Bohnice (0:1), který se klukům moc nepovedl.

Jedna parta dnes odehrála vynikající turnaj, i když v některých momentech se nám úplně nedařilo, ale na to se historie neptá :o) Druhá parta dnes neměla svůj den a zcela určitě zahrála pod své možnosti. O stavu hry vypovídá i skóre obou týmů, zatímco modrých bylo 10:2, tak červených 2:3. Přesto ode mne zaznívá jednoznačná pochvala všem zúčastněným za to, co předvedli v takto chladném a deštivém počasí a poděkování rodičům za jejich podporu.

Branky: 5 Táďa (stal se nejlepším střelcem turnaje,) 2 Jára, 2 Dominik a po jedné Filip, Dáda a Dan

Celkové umístění: 1. SK Ďáblice modří 2. FC Háje 3. SK Ďáblice 08 4. Junior Praha 08 5. Slovan Bohnice 6. SK Ďáblice červení 7. Čechie Kralupy 8. Slavoj Podolí08 9. Futsal Dobřichovice 10. TJ Březiněves 08

Fotky ZDE

Přehled všech vítězů: 2012-SK Ďáblice  2013-Horní Měcholupy  2014-Admira Praha  2015-Meteor Praha  2016-Újezd n/L  2017-SK Kladno08  2018-Jihlava 2019-SK Ďáblice