Úvod » Mistrovská utkání

MŽ - 10.kolo 17.11.2018

publikováno 18.11.2018

SKĎ : TJ Troja 8:3(2:2) - V sobotu ráno 17.11.2018 jsme na domácí zmrzlé umělce přivítali tým z Troji. Nastoupili: Tomík, Jára, Adam, Pepa, Sebastian, Domča, Táďa, Kubak., KubaS., Žumi, Kovy, Filip. Jelikož soupeř přijel pouze se šesti hráči, půjčili jsme jim, aby se mohl zápas vůbec odehrát, dva borce. Pepa a Sebastian odehráli za soupeře dobrý zápas a mají velkou pochvalu. Ostatní měli z počátku zápasu velké problémy, povrch klouzal a kluci si s tím nedovedli poradit. Začali hrát teprve po dvacáté minutě, kdy jsme prohrávali 2:0. Do konce poločasu se nám ještě podařilo vyrovnat. Po přestávce to již bylo mnohem lepší, i vzhledek k faktu, že hřiště pomalu osychalo. Přidali jsme na důrazu a začali střílet, což přineslo změnu nejen výsledkovou. Za druhý poločas jsme si vítězství zasloužili a poslední podzimní zápas zakončili pěkným výsledkem.

Branky: 2 Jára, 2 Tomík, 2 Táďa a jednu Žumi a Kovy