Úvod » Mistrovská utkání

MŽ - 9.kolo 2.11. a 4.11.

publikováno 05.11.2018 (aktualizováno 18.11.2018)

SKĎ : Sokol Lipence 9:2 (5:2) V neděli 4.11. jsme na na domácí umělce uvítali Tým Sokola Lochkov. Nastoupili: KubaS, Jáša, Kiki, Dominik, Filip, Fíla, Táďa, Štefan, Žumi, HonzaB, Piškot. Do zápasu jsme vstoupili dobře, branku jsme zaznamenali již v 7. minutě, pak jsme ale čekali, co předvede soupeř. Tomu se podařilo napolsedy vyrovnat, což kluky vyburcovalo ke větší aktivitě. Dali jsme tři rychlé branky v rozmezí 5 minut a zápas byl již rozhodnut. Po přestávce kluci pokračovali v tlaku, pěknou kombinační hrou se dostávali do množství brankových příležitostí, z nichž pouhý zlomek dokázali zužitkovat. Zvítězili jsme po velmi pěkném ofenzivním výkonu všech zúčastněných a to včetně brankářů. Všem patří velikánská pochvala, přesto nejlepším hráčem bych jmenoval Žumiho, který měl velkou chuť a žízeň po gólech.

Branky: 2 Žumi, 2 Kiki, 2 Piškot, 1 Táďa, Fíla, Dominik

SKĎ : Třeboradice 1:5 (3:0) V pátek 2.11.2018 jsme odehráli v Třeboradicích zápas proti místnímu SK. Nastoupili: Kovy, Jára, Dan, Žumi, Zábr, Tomík, Honza B, Adam, Pepa, Kubak, Luky, Tomáš, Filip. Zápas byl vyrovnaný, i když my jsme tahali od samého začátku za kratší konec, což bylo způsobeno zejména věkovou převahou soupeře. Kluci si zrovna ani nevybrali nejlepší den a tak to dnes na vítězství nebylo.