MŽ - 8.kolo 23.10. a 27.10.

publikováno 23.10.2018 (aktualizováno 30.10.2018)

SKĎ : Bílá Hora 9:0 (3:0) V úterý 23.10.2018 jsme si předehráli zápas na Bílé Hoře proti místnímu Sokolu. Nastoupili: KubaS, Jáša, Kiki, Martin, Dominik, Filip, Dáda, Fíla, Táďa, Štefan, Jindra, Luky, Honza B. Zápas se hrál za velkého větru a chladného počasí, ovšem naši borci se s ním popasovali mnohem lépe nežli domácí. Jediné co mohu napsat je jen chvála a zase chvála, to je totiž jediné co slyším ode všech trenérů po každém letošním zápase. Všichni kluci hrají prostě nádherně. Dnes to byl koncert s Dádou v hlavní roli, který vsítil po krásných přihrávkách pět branek, druhou hlavní roli měl Fíla, který zaznamenal dnes "pouze" hatrick. Kluci nádhera, jen tak dál.

Branky: 5 Dáda, 3 Fíla, 1 KubaS

SKĎ : Avia Čakovice 3:9(0:6)  27.10.2018 Nastoupili: Kovy, Jára, Dan, Žumi, Dominik Z., Tomík, Honza B, Adam, Pepa, Kubak, Luky, Sebastian. Co k zápasu dodat? První půlku jsme zkrátka prospali a zaslouženě jsme ji prohráli 6:0. Většinu gólů jsme inkasovali po rohových kopech soupeře a neměli jsme dostatek důrazu v našem prostoru před brankou. To nám bohužel chybělo i na opačné straně před brankou soupeře, protože šance jsme si vytvořit dokázali, ale nedůraz a nepřesnosti nám zabraňovali vstřelení gólů. Po přestávce se kluci probudili a začali se prosazovat konečně i v zakončení. Soupeř byl techničtější, ale kluci přidali na důrazu a bojovnosti. Druhý poločas byl vyrovnaný a výsledek byl 3:3. Na lepší výsledek než 3:9 to bohužel nestačilo.Projevuje se nezkušenost některých kluků, ale to není na škodu, alespoň teď ví, že bez pořádného tréninku to nepůjde a o motivaci budou mít postaráno.

Góly: Adam, Tomík, Dan.