Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Mistrovská utkání

MŽ - 7.kolo 20.10.

publikováno 21.10.2018

SKĎ : Ruzyně 2:5 (0:3) V sobotu 20.10.2018 jsme na domácí UMT nastoupili proti týmu TJ Ruzyně. Nastoupili: KubaS, Jáša, Kiki, Martin, Dominik, Filip, Dáda, Fíla, Táďa, Štefan,Martin V., Tobík. Do zápasu jsme vstoupili nešťastně, kdy jsme inkasovali z první propagační střely. Oklepali jsme se rychle, následujících dvacet minut jsme soupeři nepůjčili balon a pak přišly dvě střely a bylo po zápase. Kluci se však nevzdali, opět se vzchopili, ale ke střelené brance to přesto nevedlo. Po přestávce jsme opět hráli výborně, konečně se nám podařilo vsítit branku, ale když jsme snad již po desáté neměli štěstí opět jsme kapitulovali z náhodného brejku. Dá se říci, že soupeř vytěžil z minima maximum a vše co vystřelil rozvlnilo naší síť. Je to škoda, protože jsme hráli pěkný fotbal a takovýto výsledek jsme si opravdu nezasloužili. Hráli jsme opravdu dobře a soupeř nestíhal, přesto dnes bez bodu. Kluci mají ovšem velkou pochvalu za výbornou hru.

Branky: Fíla, Štefan

SKĎ : Stodůlky B 4:3 (1:0) Nastoupili: Kovy, Jára, Dan, Žumi, Dominik Z., Tomík, Honza B, Adam, Pepa, Piškot, Filip. Zápas začal ve svižném tempu na totálně zdevastované trávníku, se kterým naši hráči měli velké problémy a kombinace vázla, ale to trvalo pouze 10 minut, pak si naši hráči přivykli a dokázali reagovat i na občas velmi tvrdou hru soupeře, ale to na naše kluky neplatilo. Podali velmi dobrý týmový výkon a ačkoliv jsme celý zápas o gól prohrávali koncovka zápasu byla naše, pět minut před koncem jsme se ujali vedení 4:3 a zápas jsme chytře dohráli na soupeřově polovině. Kluky musím pochválit všechny do jednoho, za velmi bojovný výkon. Ještě musím podotknout, že nás s Petrem mile překvapili výkony některých kluků, že jsme žasli. Kluci paráda.!!!!

Góly: 2x Adam, 1x Filip. M, Dan.