Úvod » Mistrovská utkání

MŽ - 6.kolo 13.10.

publikováno 14.10.2018

SKĎ : Řepy 3:2(2:0) V sobotu v poledne jsme odehráli zápas v Řepích proti místní TJ. Nastoupili: KubaS, Jáša, Kiki, Martin, Dominik, Filip, Dáda, Fíla, Táďa, Štefan, Pepa. Hned od samého začátku jsme byli lepší ve všech ohledech, drželi jsme míč a tvořili hru, soupeř se dostal na naší polovinu minimálně, měli jsme velké množství šancí, ale brankář soupeře měl excelentní formu. Přesto se nám do přestávky podařilo zaznamanat po dvou pěkných akcích dva krásné góly. Trošku jsme zariskovali s výměnou brankáře, ale vše nakonec dobře dopadlo :o) Přidali jsme třetí branku a vše se vyvíjelo dobře až do 58. minuty, kdy nás za neproměněné šance soupeř vytrestal brankou z rohu a po chvíli ještě hru zdramatizoval druhou brankou. Kluci si však již záver pohlídali a zcela zaslouženě zvítězili. Pokud bych měl vyjádřit poměr střel, tak můj skromný odhad je tak 20:3 :o) Chvílemi jsme hráli moc hezký fotbal za který musím kluky pochválit, za promněnování šancí už to tak slavné není. Dnes nejlepším hráčem jednoznačně Fíla, který byl k nezastavení.

Branky: Dáda, Kiki, Fíla

SKĎ : Uhelné sklady 1:10(0:3) na domácím hřišti jsme odehráli zatím nejtěžší zápas proti týmu Uhelné sklady Praha. Nastoupili: Kovy, Jára, Luky, Dan, Žumi, Dominik Z., Tomík, Honza B, KubaK., Adam, Tomáš, Sebastian. Poprvé jsme se utkali s týmem složeným výhradně z ročníku 06 a bylo to znát. Za krásného sobotního dopoledne jsme odehráli na domácím hřišti zápas proti Uhelným skladům. Soupeř do našeho vzájemného zápasu inkasoval pouze 3 branky a na hřišti bylo vidět proč. Soupeř byl u všeho dříve, převyšoval nás v důrazu a vůbec ve všem. To, ale neznamená, že bych kluky nějak peskoval, nebo jim něco vyčítal. Naopak kluci se snažili a dřeli jak mourovatí a po deseti minutách hru vyrovnali. A ač to tak nevypadá, obrana včetně našeho gólmana hrála dobře a plno gólů soupeře ještě zachránila. Musím kluky pochválit za již zmiňovanou bojovnost, ale na lepší výsledek to bohužel nestačilo.