Úvod » Mistrovská utkání

MŽ - 4.kolo 26.9.- 28.9.

publikováno 27.09.2018

SKĎ : Řeporyje 2:2 (1:1) Ve středu 26.9. jsme předehráli mistrovské utkání na trávě proti domácímu týmu FK Řeporyje. Nastoupili: KubaS, Jáša, Kiki, Martin, Dominik, Jindra, Filip, Fíla, HonzaB, Luky. Nastoupili jsme proti urostlým chasníkům, kteří měli nejen výškovou, ale i věkovou převahu na travnatém povrchu, který přesně vystihoval název týmu. Pro kluky to bylo poměrně těžké, ale popasovali se opravdu výborně. Začátek nám nevyšel podle našich představ, již od 4. minuty jsme prohrávali po bleskové akci, Poté se kluci vzchopili a usilovně se snažili o vyrovnání, byli lepší než soupeř, tvořili jsme hru, měli více balón, ale branka byla až do 31. minuty zakleta, kdy Luky prostřelil soupeřova brankáře. Ve druhé části jsme byli opět mnohem lepší a šli jsme si pro vítězství, po skvělém Fílově průniku jsme se ujali vedení. Zápas se hrál velmi tvrdě, byl plný osobních soubojů a kluci si odnesli plno šrámů. Vzhledem k tomu, že jsme měli jen dva borce na střídání, situace byla vzhledem ke zraněním chvílemi značně kritická. Přesto jsme věřili ve vítězství, o které jsme se připravili sami při nedůrazu v bránění v rohu hřiště. Kluci se ještě pokoušeli strhnout vítězství na naší stranu, ale již zbývalo málo času. Kluci byli z remizy zklamaní, ale předvedli opravdu dobrý výkon a vzhledem k okolnostem jsou pro mne vítězi tohoto utkání.

Branky: Luky, Fíla

SKĎ : Bohnice 4:5 (3:2) V pátek 28.9. , v  Den české státnosti jsme odehráli na domácím hřišti zápas proti týmu Slovanu Bohnice. Soupeř měl všechny hráče ročníku 2006, ale zase oproti nám neměl nikoho na střídání. Nastoupili: Kovy, Jára, Luky, Tomáš, Dan, Adam, Žumi, Dominik Z., Tomík, Pepa, Kája, Filip. Zápas jsme začali dobře, vypadalo to, že staršího soupeře přehrajeme, ještě v poločase jsme vedli 3:2. Poté jsme, ale dvakrát špatně obsadili hráče při rohu a soupeř ucítil šanci na vítězství. Snažili jsme se hrát, ale nedařili se nám přihrávky, sil ubývalo a někteří borci neměli svůj den. Navíc jsme odehráli zápas v podstatě bez brankáře, i když oba borci zachytali velmi slušně. Výsledkem je první naše porážka v mistrovských utkáních po více jak roce .... tj. 34 utkání :(

Branky: 2 Žumi, 1 Dan, 1 Pepa