MŽ - 3.kolo 22.9. - 23.9.

publikováno 23.09.2018

SKĎ : Sokol Lochkov - 5:0 (3:0) V sobotu jsme odehráli MU na hřišti v Lochkově. Nastoupili: Kovy, Jára, Kuba K., Honza B., Luky, Tomáš, Dan, Adam, Žumi, Dominik Z., Tomík, Pepa, Filip.  Kluci hráli velmi dobře, soupeře přehrávali a velmi pěkným koncentrovaným výkonem zaslouženě zvítězili.

Branky: 2 Žumi, 1 Jára, Pepa, Honza B.

SKĎ : FA Praha  - 5:1(2:0) V neděli jsme za deštivého počasí odehráli na domácí umělce zápas proti týmu Fotbalové akademie, který byl složen převážně z hráčů ročníku 06. Nastoupili: KubaS, Jáša, Kiki, Martin, Táďa, Dominik, Jindra, Štefan, Filip, Dáda, Fíla, Honza B., KubaK. Tak jak jsme měli v minulých sezonách špatné vstupy do zápasů, tak letos je tomu právě naopak. Daří se nám ze začátku, ovšem pak nám s přibývajícími minutami výkon klesá. Kluci začali skvěle, soupeře zaskočili a dvěma rychlými brankami šli do vedení. Pak ovšem jen kontrolovali hru a soupeře moc neohrožovali. Změna přišla po přestávce, kdy jsme opět přebrali iniciativu, zlepšili jsme komunikaci, měli jsme lepší pohyb a přišli i branky. Kluci měli chuť dávat branky a na jejich snažení to bylo vidět. O čisté konto jsme přišli až v samém závěru po ojedinělé brejkové akci. Všichni kluci na place odehráli výborně, ale nejlepším byl jednoznačně Filip, který byl na své pozici téměř dokonalý.

Branky: 2 Táďa, 1 Dáda, Jáša, Fíla