Úvod » Mistrovská utkání

MŽ - 2.kolo 15.a 17.9.2018

publikováno 16.09.2018 (aktualizováno 17.09.2018)

SK Ď : Slivenec 5:3 (3:3) v Sobotu jsme na domácím hřišti přivítali tým AFK Slivenec. Nastoupili: Kovy, Jára, Kuba K., Honza B., Luky, Tomáš, Dan, Adam, Žumi, Dominik Z., Tomík, Fíla, Dáda. Soupeř přijel převážně s hráči ročníku 08, ale od počátku bylo jasné, že kluci jsou velmi šikovní. Hra byla vyrovnaná, chvíli jsme měli převahu my, chvíli soupeř. Na přestávku se šlo za vyrovnaného stavu 3:3. Ve druhém poločase se vše vyvíjelo podobně jako v prvním, ale tentokrát my měli Fílu, který to vzal dvakrát na sebe a zápas rozhodl v náš prospěch. Pochvalu za bojovnost zaslouží zcela jistě všichni zúčastnění.

Branky: 2 Fíla, 1 Adam, 1 Dominik Z., 1 Tomáš

SK Ď : Suchdol 6:2 (1:1) v pondělí jsme v Suchdole odehráli mistrovské utkání proti domácímu Slavoji. Nastoupili: KubaS, Jáša, Kiki, Martin, Táďa, Dominik, Jindra, Štefan, Filip, Pepa, Honza B., Luky. Začali jsme dobře, kluci drželi balon, ale u toho skončilo. První branku zápasu zaznamenal v ojedinělé protiakci soupeř v 15. minutě. Nám chvilku trvalo, než jsme se vzpamatovali a dokázali alespoň srovnat do přestávky. Do druhého poločasu nastoupil úplně jiný tým. Téměř celý poločas jsme odehráli na polovoně soupeře, který měl snad jen dva nebezpečné breaky, měli jsme velké množství brankových příležitostí, ze kterých se kluci dokázali prosadit i střelecky. Nebýt špatně rozebraného rohu v samotném závěru, mohli jsme tento poločas vyhrát 5:0. Za druhý poločas musím kluky moc pochválit.

Branky: 2 Kryštof, 1 Pepa, Jindra, Táďa, Dominik.