MU Hostivař - 16.6.2018

publikováno 17.06.2018

V sobotu 16.6.2018 jsme na domácím hřišti odehráli letošní poslední mistrovské utkání proti týmu SK Hostivař. Nastoupili: KubaS, Luky, Dominik, Táďa, Honza, Jára, Adam, Filip, Pepa, Kuba, Jindra, Fíla, Dáda, Štefan, Kája, Kovy, Fanda, Jirka, Martin. Zápas to byl poslední a soupeř byl zároveň poslední v tabulce a tudíž jsme si mohli dovolit vzít všechny hráče, aby si poslední slavnostní zápas užili. Soupeř měl spoustu mladších kluků, hra byla jednoznačná, ale občas nás pozlobili. Naši hru nebudu hodnotit, protože kluci víc než na hru se soustředili na překvapení po zápase. V poklidném tempu jsme zvítězili 36:7 ( 8:2,9:1, 7:2, 12:2). Po zápase, vítězném pokřiku si kluci vzali mistrovské dresy a při děkovačce okusili sprchu šampaňským. Udělali jsme pár rychlých fotek a bohužel jsme museli rychle z hřiště, neboť po nás následoval ihned další zápas. Ještě bych chtěl poděkovat rodičům za hezkou podporu, barevné sladění, sprchu a hojnou účast na tomto závěrečném utkání.

Branky:5 Táďa, 4 Luky, Jára, 3 Dominik, Kovy, Martin, Fíla, 2 Jindra, Pepa, Kuba a po jedné Kája, Honza, Fanda, Jirka, Dáda

Ještě pár slov k celé sezoně. Do této sezony jsme šli s velkým očekáváním neboť máme opravdu výbornou partu kluků, které mají fotbal rádi a chtějí se sním bavit. To, co se ale klukům povedlo, myslím nikdo nečekal. Odehráli jsme celou ligu 22 utkání bez porážky s bilancí 621 vstřelených branek a 164 obdržených. Je pravda, že někdo odchází a někdo přijde, ale my se vždy budeme snažit udělat vše pro to, aby kluci byli pokud možno, co nejvíce spokojeni a dělali to co je baví a dělali to dobře. To všechno o co my se snažíme nejde bez podpory rodičů, kterým moc děkujeme za celou sezonu a i za sezony následující :o)

Fotky ze zápasu ZDE