MU Union Vršovice - 19.5.2018

publikováno 20.05.2018 (aktualizováno 21.05.2018)

V sobotu jsme na domácí trávě odehráli mistrovské utkání proti týmu Union Vršovice. Nastoupili: Kuba S., Dáda, Honza K., Táďa, Dominik, Filip, Jára, Dan, Honza B., Jáša, Kuba K., Luky, Fíla, Kryštof, Štefan, Pepa. Hned od začátku musím uznat, že to byl jednoznačně nejtěžší zápas, který jsme letos v lize odehráli. Byl to zápas prvního s druhým a tomu odpovídala i hra na hřišti. Soupeř na nás nastoupil hned od prvních sekund a kluci naprosto nedokázali reagovat na rychlé náběhy za naší obranu. Byli jsme nedůrazní v soubojích a zralí na vhození ručníku, ale kluci ukázali svou sílu. Přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a soupeři se nejen vyrovnali, ale nakonec byli mnohem lepší. Na jednom hřišti exceloval Kryštof, na druhém zavelel k obratu Dominik a Dáda. Ostatní se také předvedli ve výborném světle a nakonec jsme nejen zaslouženě zvítězili, ale zároveň i udrželi neporazitelnost. 23:14 (8:7, 6:2, 3:1, 6:4).

Branky: 4 Dáda, 3 Dominik, Kryštof, Táďa, 2 Pepa, Jára, Fíla, Dan, 1 Jáša, Kuba S.

Fotky od Lenky ZDE - děkujeme