Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Mistrovská utkání

MU Zbraslav - 13.5.2018

publikováno 13.05.2018 (aktualizováno 15.05.2018)

V neděli odpoledne jsme odehráli mistrovské utkání na Zbraslavi proti domácímu SK. Nastoupili: Kuba S., Dáda, Honza K., Martin, Táďa, Dominik, Filip, Jára, Dan, Honza B., Jáša, Jindra, Kuba K., Luky, Fíla, Tomáš, Kryštof. Je to zvláštní, ale oba naše týmy odehráli vždy čtyři rozdílné čtvrtiny. Vždy na jednom hřiši odehráli lepší a horší čtvrtinu a to se opakovalo i při výměně hřiště. Soupeř nehrál špatně, ale u našich borců byla jakási nekoncentrovanost, která srážela celkový dojem z našeho výkonu. Na druhou stranu musím kluky moc pochválit, že dokázali v rozhodujících chvílích zabojovat. Jediné co bych chtěl vytknout, a to všem útočníkům, že důsledně nebránili své hráče, neboť soupeř útočil téměř vždy v pěti a naši útočníci neustále nechávali naší obranu na holičkách. Na jedné straně odehrál výborně zejména Kryštof s Táďou a Fílou, ve druhé partě pak nejvíce práce odvedl Domča, ale i všichni ostatní zúčastnění z obou týmů odehráli velice dobrý zápas. Celkově vítězství 23:6 (8:0, 5:1, 5:4, 5:1)

Branky:4 Dominik, Kiki, Táďa, 3 Fíla, 2 Luky, Martin, 1 Jára, Jindra, Honza B., Dan