MU Přední Kopanina 5.5.2018

publikováno 06.05.2018

V sobotu 5.5.2018 jsme přivítali na domácím hřišti tým z Přední Kopaniny. Nastoupili: Kuba S., Dáda, Kryštof, Táďa, Dominik, Jára, Adam, Dan, Honza B., Pepa, Jáša, Kuba K., Luky, Fíla. My jsme měli klasicky postavené dvě vyrovnané party, oproti tomu soupeř měl jedno hřiště slabší a jedno silnější. V tomto duchu se hrály i zápasy. Na hřišti proti silnějšímu soupeři šlo převážně o tvrdé, bojovné utkání s množstvím osobních soubojů, na druhém hřišti měli kluci velkou převahu, hrálo se převážně na polovině soupeře a kluci předvedli řadu pěkných pohledných akcí a branek. Líbilo se mi, že se snažili o kombinační hru a nevrhali se bezhlavě do útoku za každou cenu. Přestože výsledek tomu nenasvědčuje, zápas to byl poměrně těžký a kluci si museli máknout. Všichni borci zaslouží pochvalu, za předvedené výkony. Konečný výsledek 26:10 (8:0, 3:2, 7:6, 8:2)

Branky: 4 Luky, Dominik, 3 Táďa, Jára, 2 Pepa, Honza B., Dan,  po jedné Kryštof, Fíla, Adam, Dáda, Kuba S., Kuba K.,