MU Dolní Počernice - 28.4.2018

publikováno 29.04.2018

V sobotu 28.4.2018 jsme na hřišti v Počernicích odehráli opět za tropického počasí mistrovské utkání proti místnímu týmu. Nastoupili: Kuba S., Dáda, Kryštof, Honza K., Martin, Táďa, Dominik, Filip, Jára, Adam, Dan, Honza B., Pepa, Fanda, Jáša. Tedy, tak by to vlasně mělo být, ale bohužel dva kluci (Fanda, Honza K.) se nedostavili a tak jsme byli nuceni odehrát zápas bez střídání. Nemyslím si, že by rodiče museli mít pocit, jakési sankce, pokud dítě omluví ze zápasu a proto je toto jednání pro mne nepochopitelné a vůči všem klukům a celému týmu nefér.

K samotnému zápasu musím napsat, že to byl velice těžký soupeř, hrálo se vyrovnaně po celou dobu, hra byla urputná s malým množstvím brankových příležitostí na obou stranách, přesto jsme ji dokázali dovézt do vítězného konce. Na jedné straně zářil Dominik a na druhé měl svůj den Dáda, ale i všichni ostatní podali vynikající výkon a obrovskou měrou přispěli k vítězství 16:8 (3:4, 5:0, 5:2, 3:3). Všichni zúčastnění zaslouží velikou pochvalu za bojovný výkon.

Branky: 4 Dominik, 3 Kryštof, 2 Pepa, Dan, 1 Filip, Adam, Kuba S., Martin, Honza B.