MU Slavoj Vyšehrad - 21.4.2018

publikováno 22.04.2018

V sobotu 21.4.2018 jsme se v téměř tropickém počasí střetli na Vyšehradě s místním týmem Slavoje. Nastoupili: Kuba S., Dáda, Kryštof, Honza K., Kuba K., Dáda, Martin, Fíla, Štefan, Táďa, Dominik, Filip, Jára, Adam, Luky, Dan, Honza B., Pepa. Obě naše party odehráliy ve vysilujícím vedru utkání velice dobře, kluci hráli zodpovědně a i když soupeř měl velice dobře technicky vybavené šíkovné hráče, po celý zápas byli lepším týmem a zcela zaslouženě vyhráli. 26:10 (8:3, 6:3, 7:1, 3:5) Na jedné straně odehráli nejlépe Kryštof a Honza K., na druhé pak opravdu všichni. Byl to výborný zápas s velkým nasazením u všech zainteresovaných.

Branky: 4 Táďa, 3 Pepa, Dominik, Jára,  2 Jáša, Dáda, Kuba S., Kryštof, 1 Luky, Filip , Adam, Martin, Dan

Fotky od Mirka a Lenky ZDE - děkujeme