Turnaj Kralupy 14.4.2018

publikováno 15.04.2018 (aktualizováno 22.04.2018)

V sobotu 14.4.2018 jsme se zúčastnili pravidelného turnaje pořádaným Čechií Kralupy, bohužel letos nám termín nevyhovoval. Konal se ve stejnou dobu, jako mistrovské utkání. Věřím, že vše by proběhlo v klidu, ale bohužel jsme měli obrovské množství omluvenek. A tak se stalo, že kluci na turnaji byli nuceni hrát bez střídání. Nastoupili: Honza B., Pepa, Fíla, Honza K., Štefan, Kuba K., Filip M. a na poslední dva zápasy Kuba S. Dle slov trenéra hráli kluci výborně, bojovali jako lvi a zaslouží velké poděkování za reprezentaci našeho týmu na turnaji. Všechny zápasy byly naprosto vyrovnané, snad až na tým s Hovorčovicemi, kdy se zranil Pepa a kluci hráli o jednoho méně. Kluky moc chválím, dneska si opravdu mákli.

Slaný 0:1
Hovorčovice 0:4
Neratovice 1:2p (Filip)
Čechie 2:0 (Filip 2x)
Kaučuk 0:1

O umístění se Slaným 2:0 (Honza B, Fíla).

Fotky od Lenky ZDE - děkujeme