MU FAAZ

publikováno 11.11.2017

Poslední domácí mistrovské utkání v tomto kalendářním roce jsme odehráli 11.11.2017 proti Fotbalové akademii P5. Nastoupili: Kuba S., Kuba K., Dominik, Táďa,  Filip, Jára, Jindra, Martin, Honza K., Adam, Pepa, Fíla, Tomáš N., Adam R., Jáša, Honza B., Dáda, Štefan, Tomík, Kája. Vstup do zápasu z naší strany byl značně rozespalý, kluci měli pocit, že soupeř přijel jen na výlet. Než jsme se zahřáli, byla polovina první čtvrtiny za námi. Pak již konečně kluci začali hrát a bylo se i na co koukat. Soupeř byl běhavý, technicky dobře na výši a navíc jsme hráli proti studenému vichru, jinak by naše hra byla ještě lepší. Ale i takto jsme měli velkou převahu a tvořili hru, soupeř hrozil jen z rychlých protiútoků. Nejlépe se dnes dařilo trojici Domča, Fíla, Tomík. Na druhé straně odehráli všichni výborné, svůj nejlepší zápas zatím odehrál Tomáš. Vítězství 32:8 (6:1, 10:3, 10:1, 7:3)

Branky: 6 Adam, 5  Filip, 4 Dominik, Tomík 3 Tomáš, Dáda, Táďa a po jedné Pepa, Fíla, Jindra, Honza B., Jára