MU Zbraslav

publikováno 15.10.2017

V sobotu 14.10.2017 jsme odehráli za krásného slunečného počasí domácí mistrovské utkání proti týmu ze Zbraslavi. Nastoupili: Kuba S., Kuba K., Luky, Honza B., Dominik, Táďa, Dáda,  Filip, Jára, Kryštof, Fíla, Štefan, Jindra, Martin, Honza K., Pepa. Zápas to byl velice těžký, dokonce bych řekl, že zatím nejtěžší a nejvyrovnanější, který jsme v letošním roce odehráli. Přestože jsme měli více ze hry, soupeř byl nebezpečný ve výpadech, hrál dobře technicky, rychle přistupoval, ale naši borci ukázali, že vyhrát chtějí. Kluci naprosto zbytečně šli do zápasu s pocitem "velkého zápasu", kvůli postavení týmů v tabulce a cítili se svázáni výsledkem. Je to škoda, protože kdyby hráli v klidu, mohl být zápas ještě lepší. Všichni kluci hráli naprosto skvěle, jako jeden a bojovali jeden za druhého. Brankově se prosadil nejlépe Martin, kterému to tam dnes padalo. Vítězství 17:7 (1:0, 4:0, 5:4, 7:3).

Branky: 4 Martin, 3 Jára, 2 Dominik, Dáda a po jedné Honzy K., Táďa, Fíla, Filip, Kuba S., Luky