MU Vyšehrad - 23.9.2017

publikováno 24.09.2017 (aktualizováno 08.10.2017)

V sobotu 23.9.2017 jsme přivítali na našem hřišti tým Vyšehradu. Nastoupili: Jáša, Jindra, Kuba S., Kuba K., Luky, Honza B., Dominik, Táďa, Kryštof, Dáda, Filip, Jára, Honza K., Adam, Fíla, Štefan. Soupeř měl po třech odehraných kolech zaznamenaných již 85 branek a tak jsme šli do zápasu trochu s obavami, ale kluci hráli od samého začátku velmi zodpovědně a soupeře do žádné přestřelky nepustili. Na obou hřištích jsme hráli opravdu dobře, většinu času jsme udávali tempo hry a dostávali jsme se kombinací i do zakončení. S přibývajícím časem se stávala naše převaha markantnější. Po zápase naše kluky pochválil i trenér soupeře. Naprosto bezchybně dnes zahráli Štefan a Kuba S., ale i všichni ostatní odehráli špičkové utkání. Výsledek mluví za vše 21:5 (7:1, 1:2, 3:1, 10:1)

Branky: 3 Kryštof, Dominik, Jára, Honza B., 2 Adam, Dáda a po jedné Honza K., Jáša, Luky, Táďa, Filip.