Úvod » Mistrovská utkání

MU Újezd nad Lesy - 17.9.2017

publikováno 17.09.2017

V neděli 17.9.2017 jsme odehráli mistrovské utkání v Újezdu nad Lesy. V loňské sezoně tento tým vyhrál celou soutěž. Za nás nastoupili: Jáša, Jindra, Kuba S., Kuba K., Luky, Honza B., Dominik, Táďa, Kryštof, Dáda,  Filip, Jára, Honza K., Martin , Adam, Tomáš N. Soupeř postavil  jedno hřiště silnější a druhé slabší. Naši kluci začali na obou hřištích výborně a soupeři jasně dali najevo, že dnes jsme si přijeli pro tři body. Ve druhé čtvrtině jedna parta ubrala a vypadalo to, že šetří síly. Po změně však kluci nechytili začátek a trvalo jim půl čtvrtiny než se dostali zpět do zápasu. Nakonec však zabrali a soupeře ve čtvrté části dokonale vymazali. Obě party odehráli naprosto výborný zápas a zaslouží velkou pochvalu. Ekceloval Adam, který byl při chuti a Honza B., který byl v obraně naprosto bezchybný. Výsledek vyznívá jednoznačně pro nás, ale lehké utkání to zcela určitě nebylo. Vítězství 24:5 (3:0, 7:2, 5:2, 9:1)

Branky: 6 Adam, 4 Jáša, 3 Dáda, 2 Filip, Dominik, Jindra, Táďa a 1 Kuba K., Jára, Martin.