MU Tempo , MU Kolovraty

publikováno 30.05.2017

V neděli 28. 5. 2017 jsme odehráli mistrovské utkání na UMT v Krči, následný den 29. 5. 2017 pak na trávě domácí předehrané utkání proti týmu Kolovrat. Oba zápasy mají mnoho společných rysů, obrovské vedro, skvělé výkony našich borců a hlavně spokojenost s předvedenou hrou a i výsledkem. Nastoupili: Honza B., Kuba S., Lukáš, Martin, Adam, Dominik, Jindra, Jáša, Jára, Honza K., Štefan, Kryštof, Kuba K., Filip, Vojta Vl. a následující den: Honza B., Kuba S., Lukáš, Martin, Dáda, Adam, Dominik, Jindra, Jáša, Jára, Honza K., Štefan, Kryštof, Kuba K., Piškot, Vojta, Vojta Vl., Filip. V prvním případě jsme soupeře přehráli ve všech ohledech a dovolím si napsat bez větších problémů. Nejlépe se vedlo trojici Domča, Jára, Filip, která svými přihrávkami bavila diváky. Na druhé straně byl skvělý Kryštof, který hrál za dva. V zápase proti Kolovratům už jsme takovou převahu neměli, soupeř byl dobře technicky vybaven a i když jsme byli více na míči, neustále hrozil rychlými vražednými protiútoky a naše chyby nekompromisně trestal. Více, jak polovina zápasu byla naprosto vyrovnaná, ale pak jsme přidali a soupeře vynikajícím výkonem udolali. V jedné partě byl naprosto vynikající Štefan, ve druhé pak smekám před všemi zúčastněnými, neboť bojovali, jako jeden tým a musel bych je jmenovat všechny. Celkově musím všechny zúčastněné pochválit za oba zápasy, udělali mi obrovskou radost. Tempo 38:11 (12:3, 5:5, 8:0, 13:0)

Branky: 7 Kryštof, 6 Jára, 5 Adam, 4 Jáša, Filip, Dominik, 2 Luky, Štefan, a po jedné Honza K., Martin, Kuba K., Vojta Vl.

Kolovraty 29:14(5:6, 6:2, 10:3, 6:3)

Branky: 6 Jáša, 4 Dominik, 3 Adam, Dáda, 2 Kryštof, Filip, Honza B., Martin a po jedné Luky, Jára, Jindra