MU Újenzd n/l

publikováno 29.04.2017

V deštivý, chladný pátek 28. 4. 2017 jsme odehráli mistrovské utkání v Újezdě. Tento zápas byl pro nás něčím novým. Za celou dobu jsme měli vždy štěstí na počasí a v době zápasu jsme měli dobré podmínky. Tentokrát tomu tak nebylo. Travnaté hřiště bylo plné vody a navíc nás skrápěl drobný déšť. Spousta kluků si uvědomila, že špunty na kopačkách mají význam :). Nastoupili: Honza B., Fíla, Jára, Jáša, Tadeáš, Dominik, Jindra, Adam, Kuba K., Kryštof, Štefan, Tomáš N., Lukáš, Honza K. Soupeř měl dvě party kluků rozdělené podle ročníků a tak jsme si vlastně zahráli dva zápasy. Na jednom hřišti proti 06kám a na druhém s 07kami. Oba naše týmy odehrály naprosto vyrovnané, bojovné zápasy se svým ročníkem, kdy jedna parta remizovala a druhá dokonce zvítězila. S o rok starším soupeřem už to taková sláva nebyla. Když připustím v jakých podmínkách se zápas odehrával, zcela jistě musím všechny zúčastněné pochválit. Přestože skóre vypadá, tak jak vypadá, myslím, že ostudu jsme rozhodně neudělali a s týmem, který ještě nepoznal hořkost porážky, jsme odehráli dobré utkání. 4:14 (1:1, 1:8, 2:1, 0:4)

Branky: Tomáš N., Kryštof, Fíla, Jára