MU Řepy

publikováno 14.04.2017

V neděli odpoledne 9. 4. 2017 jsme odehráli na trávě v Řepích mistrovské utkání proti domácí TJ. Nastoupili: Honza B., Fíla, Jára, Jáša, Kuba S., Tadeáš, Dominik, Jindra, Adam, Kuba K., Kryštof, Štefan, Dáda, Lukáš, Honza K.  S tímto soupeřem jsme se utkali v rámci MU na podzim jako prvním. Tou dobou měl tým z Řep navrch, dnes je však vidět, jak se naši kluci zvedli. Zápas jsme od samého začátku měli ve své moci. Byli jsme mnohem aktivnější, lépe jsme kombinovali a soupeře jsme zcela zaslouženě porazili po naprosto bezchybném výkonu všech zúčastněných.

Emoce byly nejen na hřišti, ale i na straně publika. Po nevhodném gestu jednoho hráče soupeře směrem k našim fanouškům, došlo k "menší výměně názorů", která tam rozhodně nepatří a byla jedinou kaňkou na jinak skvělém zápase. Celkové skóre 21:12 (5:3, 4:5,8:2, 4:2)

Branky: 4 Táďa, 3 Jáša, Fíla, 2 Dominik, Kryštof, Luky, Adam, Jára a jednu Honza K.