Turnaj Kralupy

publikováno 14.04.2017

V sobotu 8. 4. 2017 jsme se zúčastnili Mero cupu v Kralupech. Nastoupili: Fíla, Kuba S., Dominik, Tadeáš, Adam, Jindra, Jára, Honza B. Turnaj se hrál stejným systémem, jako náš Ďáblík, tedy dvě skupiny po pěti týmech a následné zápasy o umístění. My jsme se utkali ve skupině B s družstvy SK Kladno (2:2), SKK Hovorčovice (0:5), SK Slaný (2:1),  Nelahozeves (6:0). Ve skupině jsme po velmi dobrém výkonu obsadili až třetí místo o horší skóre. Následující zápas o celkové páté místo s FK Kralupy (5:0) jsme vybojovali. Dle slov trenéra Petra hráli všichni kluci skvěle. Medalie nám tentokrát utekla opravdu jen o vlásek.

Branky: 6 Domča, 2 Adam, Jára, Táďa a po jedné Kuba a Fíla

Fotky ZDE - děkujeme Mirkovi