6. turnaj Ďáblík

publikováno 26.03.2017 (aktualizováno 28.03.2017)

6. ďáblíkův turnaj jsme uspořádali ve slunečném jarním sobotním dni 25. 3. 2017. Turnaj byl pro 10 týmů, rozdělených do dvou skupin, kde se hrálo systémem každý s každým a poté následovaly zápasy o umístění. Ďáblice měli ve hře tři týmy, takže kdo měl zájem, mohl si zahrát. Ještě před turnajem si kluci prohlíželi medaile a poháry a rovnou si je rozdělili. Ohodnotili se na první a třetí místo :o) Bohužel soupeři byli proti. Modrý tým (Tadeáš, Dominik, Jára, Jáša, Fíla, Jindra, Štěpán) byl nasazen do skupiny A, kde se utkal s týmy: Háje (1:3), SK Kladno (3:4), Čechie Kralupy (1:2), Březiněves 1 (1:0), Ďáblice oranžoví (13:0). Všechny zápasy byly naprosto vyrovnané, mnohdy jsme byli lepší než soupeř, ale bohužel jsme nedokázali vyhrát. Celkové 7. místo pro tento tým je zcela jistě zklamání. Červený tým (Kryštof, Honza B., Honza K., Martin, Kuba K., Dáda, Adam ) byl ve skupině B a odehrál tyto zápasy: Ďáblice Oranžoví (7:1), Březiněves 2 (6:0), SK Kladno 08 (2:3), Spartak Kbely (0:1), Háje (2:3) Tento tým odehrál turnaj v podstatě stejně jako modrý tým, pouze s tím rozdílem, že do poslední minuty to vypadalo, že bude hrát o medaile. Nakonec to o vlásek uniklo. Celkové šesté místo šlo s trochou štěstí přeměnit klidně i v medaili. Škoda, snad příště. Adam byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Oranžový tým (Tomáš N., Filip Vl., Vojta, Pepa, Kája, Ondra, Tomík) byl složen převážně z kluků, kteří s fotbalem teprve začínají a tomu také odpovídají výsledky. O celkovém umístění rozhodl jediný zápas, který stojí za zmínku, a to sice se sousední Březiněvsí, kdy se kluci dokázali natolik vyhecovat, že soupeře přehráli 4:3. V ostatních zápasech jsme utrpěli velké prohry. Přesto celkové 8. místo je pro tento tým příjemné překvapení.
(

Turnaj, tak jako každý rok je naplánován jako poslední příprava před zahájením sezony a to splnil na sto procent. Kdo měl zájem, mohl si zahrát. Všichni zúčastnění hráči zcela jistě zaslouží pochvalu. Já osobně bych chtěl ještě touto cestou poděkovat všem, kteří pomohli při pořádání turnaje a specielně Radku Sedleckému za sponzorský dar pro děti.

Branky: 8 Adam, 4 Kryštof, Táďa, 3 Dáda, Dominik, Štěpán, 2 Filip Vl., Tomáš N., Fíla, 1 Kuba K., Tomík, Jára, Jindra, Jáša

Celkové pořadí turnaje:  SK Kladno 08, Čechie Kralupy, SK Kladno 07, Spartak Kbely, Háje, SKĎ červení, SKĎ modří, SKĎ oranžoví, Březiněves 2, Březiněves 1.

fotky ZDE