MU Háje

publikováno 13.11.2016

Na mrazivou sobotu 12.11.2016 jsme doma na UMT odehráli utkání proti týmu Háje SOS. Nastoupili: Kuba S., Tadeáš, Dominik, Honza B., Jára, Štěpán, Jáša, Kuba K., Jindra, Dáda, Fíla, Kryštof, Adam, Štefan, Martin, Tomáš N., Lukáš, Piškot. Po dlouhé době jsme odehráli zápas proti týmu, který měl stejně staré děti jako my a dopadlo to velice dobře. Celý zápas jsme měli naprosto pod kontrolou, avšak trápila nás koncovka. Měli jsme obrovské množství šancí, ale proměnili jsme jen minimum. Soupeře jsme na naší polovinu téměř nepustili a poprávu jsme zvítězili 22:6 (3:1, 5:0, 5:1, 9:4)

Branky: 5 Kryštof, 3 Jáša, Domča 2 Kuba S., Štěpán, Jára, Táďa, 1 Luky, Adam