MU Dubeč

publikováno 22.10.2016 (aktualizováno 23.10.2016)

Na sobotu 22. 10. 2016 jsme vyjeli do Dubče k dalšímu mistrovskému utkání. Nastoupili: Fíla, Jindra, Kuba S., Tadeáš, Dominik, Honza B., Jára, Štěpán, Jáša, Martin, Kuba K., Míša, Fanda, Tomáš N., Lukáš. Mé pocity z tohoto utkání jsou značně rozporuplné. Již po několikáté se stalo, že jedna parta hraje velmi dobře, bojuje, a odehraje velice dobrý zápas. Oproti tomu druhá polovina zase až tak dobře nehraje. Abych pravdu řekl, je to pro mne velké zklamání. Zápas v Dubči jsme mohli odehrát s mnohem lepším výsledkem, než to nakonec dopadlo. Přestože devět kluků soupeře bylo starších, jedna parta s nimi odehrála naprosto vyrovnaný zápas a zaslouží si velkou pochvalu. Druhá parta se ve druhé části naprosto hledala. Celkově tedy prohra 28:15 (5:7, 2:4, 8:6, 0:11)

Branky: 7 Fíla, 4 Jáša, 1 Kuba K., Tomáš N., Honza B., Štěpán