MU Zbraslav

publikováno 16.10.2016

V sobotu 14.10.2016 jsme na domácím hřišti přivítali tým ze Zbraslavi. Nastoupili: Fíla, Jindra, Kuba S., Tadeáš, Dominik, Honza B., Jára, Míša, Honza K., Štěpán, Jáša,  Dáda, Kuba K., Adam, Martin, Štefan, Lukáš, Ondra. Když jsme se připravoval na tento zápas, díval jsem se, s jakým výsledkem jsme odehráli zápas na jaře. Zvítězili jsme 27:10. Žel bohu tentokráte byla více jak polovina kluků u soupeře starší, a tak se zápas odehrával zcela v jiném duchu. Přestože se kluci snažili, v osobních soubojích byli vždy o krok pomalejší. Na tom musíme opravdu zapracovat. Na druhou stranu musím kluky pochválit, že v poslední části se dokázali vyhecovat a soupeře přehráli. Přesto tedy 10:28 (1:5, 3:9, 4:9, 2:6)

Branky: 4 Dominik, 2 Jára a Štěpán, 1 Jindra a Fíla