MU Újezd n/L

publikováno 01.10.2016

V sobotu 1. 10. 2016 jsme přivítali na domácím hřišti tým z Újezdu nad Lesy. Nastoupili: Fíla, Jindra, Kuba S., Tadeáš, Dominik, Honza B., Jára, Míša, Honza K., Štefan, Filip Vl., Štěpán, Jáša,  Dáda, Lukáš, Pepa. Věděli jsme, že to bude těžké utkání a že soupeř má tým složen převážně z ročníku 2006, ale navíc jsme si zápas zkomplikovali obrovským množstvím omluvenek, kdy nemohlo nastoupit sedm kluků, kteří standardně hrají. Je to velká škoda, protože věřím tomu, že v plné síle bychom se soupeřem museli hrát minimálně vyrovnanou partii. Většinu kluků musím za zápas pochválit, ale přístup některých jedinců mě dnes vyloženě zklamal. V šatně jsme si to vyříkali a doufám, že do příště si z toho něco odnesli. Dnes tedy prohra 7:28 (1:7, 1:7, 1:12, 4:2)

Branky: 2 Kuba S., Dominik a po jedné Jáša, Míša a Táďa