Turnaj FK Kralupy

publikováno 28.09.2016

V neděli 25. 9. 2016 jsme se zúčastnili turnaje pořádaném týmem FK Kralupy 1901. Nastoupili: Dominik, Tadeáš, Jindra, Jáša, Adam, Kuba S., Štěpán, Jára a Fíla. Turnaj byl pro 8 týmů systémem každý s každým. Postupně jsme se tedy utkali s týmy: FK Čechie Kralupy (0:1), FK Neratovice – Byškovice (2:2), FK Kralupy 1901 (4:0), Kaučuk Kralupy (7:0), Sokol Zvoleněves (1:1), Sokol Jedoměřice (6:0), TJ Březiněves (8:0). Všichni kluci hráli krásný pohledný fotbal, plný nádherných akcí, za který mají od trenéra obrovskou pochvalu. Za předvedenou hru by si kluci zasloužili i lepší umístění, ale o to se připravili nekoncentrovaností v některých zápasech. Celkově tedy bronzové medaile a navíc za své výkony ocenění Jáchyma, jakožto nejlepšího brankáře turnaje. Dobrá práce kluci :o)  (28: 4)

Branky: 5 Tadeáš, Adam, 4 Jindra, Jára, 3 Dominik, 2 Jáša, Kuba S., Štepán, Fíla.