MU SK Střešovice

publikováno 21.09.2016

Ke druhému mistrovskému utkání ve starší přípravce jsme se vydali v neděli 18.9.2016 na hřiště do Střešovic. Nastoupili: Fíla, Jindra, Adam, Kuba S, Tadeáš, Dominik, Honza B., Kryštof, Kuba K., Jára, Míša, Honza K., Filip Vl., Fanda, Štěpán, Jáša. Oproti prvnímu zápasu jsme hráli proti klukům ročníku 2007 a bylo to znát. Sice první čtvrtina byla na obou hřištích opatrná, ale naše převaha se ukázala a od poloviny zápasu již soupeř naprosto rezignoval. Všichni zúčastnění hráli naprosto skvěle, měli jsme množství nádherných akcí. Vyzdvihnout musím Adama, který odehrál naprosto mimořádný zápas. Zvítězili jsme 30:11 (9:3, 1:1, 12:4, 8:3)

Branky: 5 Adam a Dominik, 3 Fíla, Jára, Honza K., Štěpán, 2 Kryštof, Filip Vl., a po jedné Kuba S., Táďa, Jáša a Jindra.