MU Řepy - 10.9.2016

publikováno 16.09.2016

V sobotu 10.září jsme odehráli náš první mistrovský zápas za starší přípravku. Pro kluky toho bylo plno nového, ať už větší hřiště, vhazované auty, trestaná malá domů, navýšení času zápasu atd. Přineslo nám to ještě jednu věc a to sice, že přestože jsme ročník 2007, hrajeme proti dětem o rok starším. My jsme se sice přihlásili do soutěže pro tento ročník, ale pro týmy to není zavazující. Přesto si myslím, že kluci hráli velmi dobře a i když výsledek tomu nenapovídá, byli jsme naprosto rovnoceným soupeřem. Nastopili: Fíla, Jindra, Adam, Dáda, Kuba S, Martin, Tadeáš, Dominik, Honza B., Kryštof, Kuba K., Jára, Míša, Honza K., Štefan, Filip Vl., Fanda a Štěpán, pro kterého to byl první zápas za SKĎ. Všechny kluky musím pochválit za výkon v zápase a doufám, že natrénujeme natolik, aby jsme to soupeři na jaře odvedli. pro tentokráte tedy prohra 12:30 ( 1:8, 4:5, 3:7, 4:10)

Branky: 3 Adam, 2 Dominik, Táďa, Kuba K.,  a jednu Kuba S., Jára, Kryštof.