MU FA Praha - 15.6.2016

publikováno 21.06.2016

Ve středu 15. 6. 2016 jsme odehráli naše poslední mistrovské utkání tohoto ročníku proti týmu FA Praha. Nastoupili: Matěj, Dominik, Honza B., Tadeáš, Jáša, Kuba S., Dáda, Fíla, Kryštof, Kuba K., Adam, Jára, Filip Vl., Míša, Martin, Honza K.. Věděli jsme, že to bude super těžké utkání a že soupeř se nám bude snažit oplatit porážku z podzimní části. Celé utkání bylo maximálně vyrovnané, celou dobu jsme hráli naprosto výborně, jedna parta dokonce zvítězila. Druhá držela vyrovnaný výsledek, ale v poslední části již na soupeře nestačila. Přesto kluci zaslouží obrovskou pochvalu za předvedený výkon a rodiče za skvělé fandění, které se snažilo vyrovnat soupeři, stejně jako my na hřišti. Po zápase nám trenéři soupeře vysekli poklonu, že takhle těžký zápas ještě letos neodehráli. Za celou sezónu prohráli pouze jediný zápas a to s námi na podzim. Na nás "zbyla pouze" druhá příčka. Zaznamenali jsme 506 branek! a obdrželi jsme dokonce nejméně v celé soutěži 202 branek. Kluci hráli celý rok naprosto skvěle, ohromně se zlepšili ve všech ohledech. Doufáme, že po prázdninách na to naváží, o což se budeme ze všech sil snažit. 25:18 (6:6, 3:4, 6:5, 4:10)

Branky: 5 Dominik, 4 Fíla, 3 Táďa, 2 Dáda a po jedné Honza K., Filip Vl., Jára, Matěj, Kryštof