MU Přední Kopanina 28.5.2016

publikováno 29.05.2016

V sobotu 28. 5. 2016 jsme odehráli domácí mistrovské utkání proti týmu Přední Kopaniny. Nastoupili: Matěj, Martin, Filip Vl., Dominik, Honza B., Honza K., Tadeáš, Jáša, Kuba S., Dáda, Honza H., Fíla, Kryštof, Štefan, Péťa. Začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný, ale s přibývajícím časem jsme nabyli převahy a nakonec jsme zaslouženě zvítězili a odvedli jsme tak soupeři porážku z podzimní části. Kluci hráli pěkně, snažili se a sem tam předvedli i nějaké pohledné akce. I když to tak podle skóre nevypadá, rozhodně to nebyl lehký zápas. Celkově tedy 18:7 (6:1, 4:2, 4:3, 4:1)

Branky: 4 Matěj, 3 Dáda, 2 Dominik, Jáša, Kryštof a po jedné brance Štefan, Táďa, Kuba S., Filip Vl., a Honza B.