MU Dolní Chabry 22.5.2016

publikováno 22.05.2016

V neděli 22.5.2016 jsme odpoledne v tropickém horku odehráli zápas v Dolních Chabrech. Nastoupili: Martin, Filip Vl., Dominik, Kuba K., Adam, Honza B., Honza K., Tadeáš, Jáša, Kuba S., Dáda, Jindra, Kryštof. Zápas byl vyrovnaný, hrálo se s minimem brankových příležitostí. Kluci se snažili, makali, ale neměli jsme to pověstné štěstíčko. Všem co se dnes zápasu zúčastnili děkuji (samozřejmě i rodičům). Bohužel jsme dnes nevyhráli, i když myslím, že kluci na hřišti nechali maximum a obzvlášť v poslední čtvrtině ty dvě rozdílové branky padnout měli, ale byly z toho jen tyče a skvělé zákroky soupeřova brankáře. Přes veškerou snahu tedy 12:14 (5:3, 2:4, 0:2, 5:5)

Branky: 3 Adam, 2 Kryštof, a po jednom Honza K., Filip Vla., Kuba K., Táďa, Dáda, Martin a Kuba S.